O inwestycji

Willa Międzylesie

Willa - Międzylesie to 2 kameralne, budynki położone w bliskim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Budynki zaprojektowane są z wyjątkową dbałością o detale. Elegancka architektura i dbałość o wykończenie oraz dobór materiałów podkreślają willowy charakter inwestycji.

Każdy budynek posiada 2 kondygnacje nadziemne, garaż podziemny na 9 stanowisk i 6 mieszkań o metrażach od 62 m2 do 82m2. Na parterze ulokowane są po 3 mieszkania z ogródkami oraz pięknymi, dużymi tarasami. Na piętrze kolejne 3 mieszkania posiadają duże balkony oraz przestronne, widne poddasza do indywidualnego wykorzystania.

Atutem naszej inwestycji jest świetna lokalizacja.

Willa-Międzylesie bezpośrednio sąsiaduje z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. W pobliżu pełna infrastruktura społeczna i świetny dojazd do centrum Warszawy zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej (autobusy oraz kolejka miejska).

 

Naszym Klientom oferujemy elegancję i wygodę. W szczególności: mieszkania mają aż 3,00 m wysokości, na balkonach są balustrady z wypełnieniem - szkłem półprzezroczystym. Montujemy stolarkę okienną wysokiej klasy, na profilu Veka z pakietem trzyszybowym, w kolorze złoty dąb. Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe Gerda. Budynki wyposażone będą w wideofony.

Rozpoczęcie budowy nastąpiło w lutym 2018 roku, zaś planowany termin oddania do użytkowania to czerwiec 2019 r.

  • Harmonogram wpłat uzależniony od postępu prac budowlanych
  • Rachunek powierniczy zapewnia bezpieczeństwo transakcji
  • Wsparcie doradców w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup mieszkania

Biuro sprzedaży

ul. Zwycięzców 20 lok 2
03-936 Warszawa

Copyright ©-2023 J-Property
Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.