Lokalizacja

Pełna infrastruktura w otoczeniu przyrody

Willa-Międzylesie to idealne połączenie bliskości natury (Mazowiecki Park Krajobrazowy) i wszelkich zalet sąsiedztwa miejskiej infrastruktury.

Pełna infrastruktura

Pełna infrastruktura społeczna to kolejny atut lokalizacji Willi- Międzylesie. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Szpital Centrum Zdrowia Dziecka oraz Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie. W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe zarówno publiczne jak i prywatne. Wawer to świetna dzielnica dla osób lubiących aktywność fizyczną. W sąsiedztwie znajdują się aż 3 baseny oraz Klub Sportowy Zwar. Przy Alei Dzieci Polskich, do której przylega ulica Czarnołęcka, znajdują się kawiarenki, cukiernie, pierogarnie i naleśnikarnie. Na większe zakupy zaprasza Lidl oraz Centrum Handlowe Ferio Wawer.

Stacja Międzylesie - 2,7 km

Przystanek autobusowy (CZD 01) - 850 m

Szkoła Podstawowa nr 138 - 1,7 km

Przedszkole Leśny Zakątek - 1,2 km

Centrum Zdrowia Dziecka - 650 m 

CH Ferio - 2,2 km 

Lidl - 4,4 km 

Baseny (Nauka Pływania dla Dzieci) - 1,9 km (CREiO Helenów) i 3,6 km (OSiR Wawer)

 

Szybko i wygodnie do centrum 

Z jednej strony sąsiedztwo przyrody tak cenne dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość naturalnego środowiska, z drugiej świetne połączenie z centrum Warszawy. Bliskosć Wału Miedzeszyńskiego pozwala na szybki dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. 6 minut spacerem od naszej inwestyji (850 m), znajdują się przystanki autobusowe, z których można dojechać bezpośrednio do centrum Warszawy. Dodatkowo można korzystać z pobliskiego połączenia SKM ze stacji Warszawa Międzylesie (1,7 km).

W otoczeniu przyrody

Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 15 km od centrum Warszawy, w pięknym Międzylesiu, który jest częścią dzielnicy Wawer, należącej do ścisłej czołówki dzielnic Warszawy pod względem powierzchni terenów zielonych. To idealne miejsce na rodzinne spacery lub wycieczki rowerowe. Znajduje się tutaj ponad 40 km tras rowerowych, gdzie zarówno najmłodsi jak i najbardziej wymagający fani dwóch kółek znajdą wiele atrakcji dla siebie.

Pobierz pliki

Biuro sprzedaży

ul. Zwycięzców 20 lok 2
03-936 Warszawa

Copyright ©-2023 J-Property
Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.